Drukuj z głową. Wybieramy najlepszy sprzęt drukujący

Zamawiaj tusze i tonery »

Interesują Cię wydruki wielkoformatowe? Tarnowskie Góry to doskonałe miejsce!

Czytaj wszystkie poradniki w naszym serwisie. Wybierz drukarkę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Drukowanie wysokiej jakości oraz ekonomiczne

Szukasz ekonomicznego sposobu drukowania? Zobacz, dlaczego warto wybierać zamienne tusze do drukarki. Tusze tańsze nawet o 80%!

Z Drukarni »

Sprzęt komputerowy »

Drukarki »

Wybieramy drukarkę »

Wybieramy drukarkę laserową

Najtańsze tusze do drukarki

Wybieramy drukarkę atramentową

Ekonomiczne drukowanie

Wybieramy drukarkę dla studenta

Drukarka atramentowa czy laserowa? Jaki rodzaj drukarki sprawdzi się w domu?
Serwis drukarek online »

* we wsparciu DrukTak.pl

Oferta naszego Partnera

Zapytaj o drukarkę »

Szukasz drukarki, która najlepiej sprawdzi się w domu? Wszystko zależy od tego, jak dużo drukujesz. Jeśli stawiasz na ekonomiczne rozwiązania, wybierz drukarkę, do której tusz nowy czy zamienny jest naprawdę tani.

Zamienne tusze do drukarek mogą kosztować od 5 zł do aż 150 zł za tusz czy toner, dlatego najlepiej zwrócić na to uwagę, przy wyborze drukarki.

Drukarka atramentowa, a może laserowa?

Drukarki atramentowe to o wiele wyższa jakość wydruku, szczególnie wydruku fotografii. Są jednak o wiele droższe od drukarek atramentowych.

Różnica cenowa jest szczególnie widoczna w przypadku drukarek kolorowych. Drukarki atramentowe są o wiele tańsze.

Drukarka do domu. Na co zwrócić uwagę, wybierając sprzęt drukujący do domu czy domowego biura?

Niektórzy z nas jeszcze pamiętają te czasy, kiedy aby wydrukować czy skopiować najmniejszy dokument, musieliśmy udać się do najbliższego punktu ksero. Teraz już prawie w każdym domu znajduje się sprzęt drukujący. Sprawdza się szczególnie w okresie studiów czy w domowym biurze.

Jaka drukarka sprawdzi się najlepiej?

Wybierając drukarkę do domu, musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość oraz jakość wydruku oraz na cenę drukarki, a także wymiennego tuszu, czy tonera.

Drukarki atramentowe są o wiele tańsze niż drukarki laserowe, zarówno jeśli chodzi o zakup samej drukarki, jak i wymiennych wkładów. Jednak, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wydruku, droższa drukarka laserowa może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli planujesz drukować dokumenty w kolorze – lepiej wybierz drukarkę laserową. Wydruki w drukarce laserowej są o wiele wyższej jakości niż w przypadku drukarki atramentowej; do tego wydruk jest bardziej wyraźny, a kolory ostre. Kolorowe drukarki laserowe są niestety o wiele, wiele droższe niż wersje atramentowe. Ceny kolorowych drukarek laserowych zaczynają się od 500-700 zł (w zależności od marki drukarki), natomiast najniższe ceny kolorowych drukarek atramentowych to już 100 zł!

Koszt drukarki to nie wszystko. Wybierając tanią drukarkę, możesz mieć pewność, że zapłacisz o wiele drożej za nowe lub zamienne tonery/tusze. Warto zwrócić również uwagę na wydajność tuszów/tonerów i szybkość druku. Przydatną opcją jest również automatyczny wydruk dwustronny - tylko w wybranych modelach.

Z Drukarni © Copyright 2021 Kamil Wczesny